विजयी (प्रतिनिधि सभा)

जम्मा:- १५९

ताप्लेजुङ:-क्षेत्र नं. १ योगेश कुमार भट्टराई (२९,४७९) एमाले
पाँचथर:-क्षेत्र नं. १ वसन्त कुमार नेम्वाङ्ग (३८,६४१) एमाले
ईलाम :-क्षेत्र नं. १ झलनाथ खनाल (३६,८०७) एमाले
ईलाम :-क्षेत्र नं. २ सुवास चन्द्र नेम्वाङ्ग (३६,५१४) एमाले
झापा:-क्षेत्र नं. १ सुरेन्द्र कुमार कार्की (३६,१७३) माओवादी केन्द्र
झापा:-क्षेत्र नं.२ पवित्रा निरौला (खरेल) (४५,८१७) एमाले
झापा:-क्षेत्र नं. ३ राजेन्द्र प्रसाद लिङ्देन (४४,६१४) राप्रपा
झापा:-क्षेत्र नं. ४ लाल प्रसाद साँवा लिम्बू (४३,४१५) एमाले
झापा:-क्षेत्र नं. ५ के.पी शर्मा ओली (५७,१३९) एमाले
स‌खुवासभा:-क्षेत्र नं. १ राजेन्द्र प्रसाद गौत्तम (३०,६७१) एमाले
तेह्रथुम :-क्षेत्र नं. १ भवानी प्रसाद खापुङ (२१,३३५) एमाले
भोजपुर:-क्षेत्र नं. १ सुदन किराती (३४,३९४) माओवादी केन्द्र
धनकुटा:-क्षेत्र नं. १ राजेन्द्र कुमार राई (३७,३३३) एमाले
मोरङ:-क्षेत्र नं. १ घनश्याम खतीवडा (३७,५२४) एमाले
मोरङ:-क्षेत्र नं. २ मिनेन्द्र प्रसाद रिजाल (३५,८१९) कांग्रेस
मोरङ:-क्षेत्र नं. ३ भानुभक्त ढकाल (४२,४१३) एमाले
मोरङ:-क्षेत्र नं. ४ अमन लाल मोदी (३३,५२९) माओवादी केन्द्र
मोरङ:-क्षेत्र नं. ५ शिव कुमार मंडल (केवट) (२२,९४५) माओवादी केन्द्र
मोरङ:-क्षेत्र नं. ६ लालबाबु पंण्डित (३३,९४१) एमाले
सुनसरी:-क्षेत्र नं. १ जय कुमार राई (४४,५२८) एमाले
सुनसरी:-क्षेत्र नं. २ सिताराम महतो (४१,४९५) कांग्रेस
सुनसरी:-क्षेत्र नं. ४ ज्ञानेन्द्र बहादुर कार्की (३२,३४७) कांग्रेस
सोलुखुम्बु:-क्षेत्र नं. १ हेम कुमार राई (२०,७४७) माओवादी केन्द्र
खोटाङ:-क्षेत्र नं. १ विशाल भट्टराई (३६,३२९) एमाले
ओखलढुङ्गा:-क्षेत्र नं. १ यज्ञराज सुनुवार (३२,५७०) एमाले
उदयपुर:-क्षेत्र नं. १ डा. नारायण खड्का (३३,१४२) कांग्रेस
उदयपुर:-क्षेत्र नं. २ सुरेश कुमार राई (२२,५५१) माओवादी केन्द्र
बाजुरा:-क्षेत्र नं. १ लाल बहादुर थापा (२८,०६५) एमाले
अछाम :-क्षेत्र नं. १ भीम वहादुर रावल (२४,८८३) एमाले
अछाम :-क्षेत्र नं. २ यज्ञ बहादुर बोगटी (२१,९६५) एमाले
बझाङ्ग:-क्षेत्र नं. १ भैरव बहादुर सिंह (३४,६१२) एमाले
डोटी:-क्षेत्र नं. १ प्रेम वहादुर आले (३२,५१०) एमाले
कैलाली:-क्षेत्र नं. ३ गौरी शंकर चौधरी (२४,८६२) माओवादी केन्द्र
कैलाली:-क्षेत्र नं. ४ लेखराज भट्ट (३१,३५९) माओवादी केन्द्र
कैलाली:-क्षेत्र नं. ५ नारद मुनि राना (२७,२०२) एमाले
दार्चुला:-क्षेत्र नं. १ गणेश सिंह ठगुन्ना (२८,९९८) एमाले
बैतडी:-क्षेत्र नं. १ दामोदर भण्डारी (३९,५२४) एमाले
डडेलधुरा:-क्षेत्र नं. १ शेर बहादुर देउवा (२८,०४४) कांग्रेस
कन्चनपुर:-क्षेत्र नं. १ बीना मगर (३८,४६७) माओवादी केन्द्र
कन्चनपुर:-क्षेत्र नं. २ नर बहादुर धामी (३३,३२०) एमाले
कन्चनपुर:-क्षेत्र नं. ३ दीपक प्रकाश भट्ट (२६,३६४) एमाले
सल्यान:-क्षेत्र नं. १ टेक बहादुर बस्नेत (४०,८९७) माओवादी केन्द्र
डोल्पा:-क्षेत्र नं. १ धन बहादुर बुढा (११,७६१) एमाले
मुगु:-क्षेत्र नं. १ गोपाल बहादुर बम (१३,०३४) एमाले
जुम्ला:-क्षेत्र नं. १ गजेन्द्र बहादुर महत (२२,१७३) माओवादी केन्द्र
कालिकोट:-क्षेत्र नं. १ दुर्ग बहादुर रावत (२१,११२) माओवादी केन्द्र
जाजरकोट:-क्षेत्र नं. १ शक्ति बहादुर वस्नेत (३२,२८९) माओवादी केन्द्र
दैलेख :-क्षेत्र नं. १ रविन्द्र राज शर्मा (२३,७६७) एमाले
दैलेख :-क्षेत्र नं. २ राजबहादुर बुढाक्षेत्री (२३,३२३) एमाले
सुर्खेत:-क्षेत्र नं. १ ध्रुवकुमार शाही (३६,७५९) एमाले
सुर्खेत:-क्षेत्र नं. २ नवराज रावत (३७,४४७) एमाले
रुकुम ६ :-क्षेत्र नं. १ जनार्दन शर्मा (३४,४०२) माओवादी केन्द्र
गुल्मी:-क्षेत्र नं. १ प्रदिप कुमार ज्ञवाली (३७,८१४) एमाले
गुल्मी:-क्षेत्र नं. २ गोकर्ण राज विष्‍ट (३४,६१८) एमाले
पाल्पा:-क्षेत्र नं. १ दल बहादुर राना (३२,५४९) एमाले
पाल्पा:-क्षेत्र नं. २ सोम प्रसाद पाण्डेय (३४,८९९) एमाले
अर्घाखाँची:-क्षेत्र नं. १ टोप बहादुर रायमाझी (५०,८३७) माओवादी केन्द्र
नवलपरासी:-क्षेत्र नं. १ हृदयेश त्रिपाठी (३८,५९२) एमाले
नवलपरासी:-क्षेत्र नं. २ देवेन्‍द्र राज क‌ंडेल (३४,१३०) कांग्रेस
रुपन्देही:-क्षेत्र नं. १ छविलाल विश्वकर्मा (३४,७५२) एमाले
रुपन्देही:-क्षेत्र नं. २ विष्‍णु प्रसाद पौडेल (४४,००९) एमाले
रुपन्देही:-क्षेत्र नं. ३ घनश्याम भुसाल (३२,८६६) एमाले
रुपन्देही:-क्षेत्र नं. ४ प्रमोद कुमार यादव (३१,७१८) कांग्रेस
रुपन्देही:-क्षेत्र नं. ५ भरत कुमार शाहा (३३,०८८) कांग्रेस
कपिलवस्तु:-क्षेत्र नं. १ चक्रपाणी खनाल (२९,७९९) माओवादी केन्द्र
कपिलवस्तु:-क्षेत्र नं. २ बृजेश कुमार गुप्‍त (३५,१७७) एमाले
कपिलवस्तु:-क्षेत्र नं. ३ अभिषेक प्रताप शाह (२०,००१) कांग्रेस
रुकुम:-क्षेत्र नं. १ कमला रोका (१६,९३४) माओवादी केन्द्र
रोल्पा:-क्षेत्र नं. १ बर्षमान पुन (४०,६४७) माओवादी केन्द्र
प्युठान:-क्षेत्र नं. १ दुर्गा पौडेल (४७,५१४) राजमो
दाङ:-क्षेत्र नं. १ मेटमणि चौधरी (३७,९०८) एमाले
दाङ:-क्षेत्र नं. २ कृष्‍ण बहादुर महरा (४०,०४२) माओवादी केन्द्र
दाङ:-क्षेत्र नं. ३ हिराचन्द्र के.सी. (४०,२८७) एमाले
बाँके:-क्षेत्र नं. १ महेश्‍वर जंग गहतराज (अथक) (३१,१७३) माओवादी केन्द्र
बाँके:-क्षेत्र नं. २ मोहम्मद ईश्तियाक राई (२१,५७६) संघीय समाजवादी फोरम
बाँके:-क्षेत्र नं. ३ नन्द लाल रोका क्षेत्री (३१,५९३) एमाले
बर्दिया:-क्षेत्र नं. १ संजय कुमार गौतम (४४,८३४) कांग्रेस
बर्दिया:-क्षेत्र नं. २ सन्त कुमार थारु (५०,५५५) माओवादी केन्द्र
गोरखा:-क्षेत्र नं. १ हरि राज अधिकारी (२९,८६०) माओवादी केन्द्र
गोरखा:-क्षेत्र नं. २ डा. बाबुराम भट्टराई (३१,८०७) नयाँ शक्ति
मनाङ:-क्षेत्र नं. १ पोल्देन छोपाङ गुरुङ्ग (२,३००) एमाले
लम्जुङ्ग:-क्षेत्र नं. १ देव प्रसाद गुरुङ (३९,४६८) माओवादी केन्द्र
कास्की:-क्षेत्र नं. १ खगराज अधिकारी (३९,२४२) एमाले
कास्की:-क्षेत्र नं. २ रविन्द्र प्रसाद अधिकारी (२७,२०७) एमाले
कास्की:-क्षेत्र नं. ३ जगत बहादुर सुनार (विश्वकर्मा) (३२,६९०) एमाले
तनहुँ:-क्षेत्र नं. १ कृष्ण कुमार श्रेष्ठ (३४,४९२) एमाले
तनहुँ:-क्षेत्र नं. २ केदार सिग्देल (३२,९३५) एमाले
मुस्ताङ्ग:-क्षेत्र नं. १ प्रेम प्रसाद तुलाचन (३,५४४) एमाले
म्याग्दी:-क्षेत्र नं. १ भुपेन्द्र बहादुर थापा (२३,३०८) एमाले
बाग्लुङ:-क्षेत्र नं. १ सुर्य प्रसाद पाठक (३३,३५७) एमाले
बाग्लुङ:-क्षेत्र नं. २ देवेन्द्र पौडेल (२८,८२७) माओवादी केन्द्र
पर्वत :-क्षेत्र नं. १ पदम गिरी (३९,२७५) एमाले
नवलपरासी ४ :-क्षेत्र नं. १ शशांक कोइराला (३७,३७३) कांग्रेस
नवलपरासी ४ :-क्षेत्र नं. २ तिल बहादुर महत क्षेत्री (३९,०५३) एमाले
दोलखा:-क्षेत्र नं. १ पार्वत गुरुङ (५५,४५७) एमाले
रामेछाप:-क्षेत्र नं. १ श्याम कुमार श्रेष्‍ठ (४१,७९९) माओवादी केन्द्र
सिन्धुली:-क्षेत्र नं. १ गणेश कुमार पहाडी (३२,५२९) एमाले
सिन्धुली:-क्षेत्र नं. २ हरिवोल प्रसाद गजुरेल (३०,१७९) माओवादी केन्द्र
रसुवा:-क्षेत्र नं. १ मोहन आचार्य (१४,४५३) कांग्रेस
धादिङ:-क्षेत्र नं. १ भुमि प्रसाद त्रिपाठी (४९,१२१) एमाले
सप्तरी:-क्षेत्र नं. १ डा.सुर्य नारायण यादव (२१,७१२) संघीय समाजवादी फोरम
धादिङ:-क्षेत्र नं. २ खेम प्रसाद लोहनी (३६,६५४) एमाले
सप्तरी:-क्षेत्र नं. २ उपेन्द्र यादव (२१,६२०) संघीय समाजवादी फोरम
नुवाकोट:-क्षेत्र नं. १ हित बहादुर तामाङ (३६,४७३) माओवादी केन्द्र
नुवाकोट:-क्षेत्र नं. २ नारायण प्रसाद खतिवडा (३६,८९२) एमाले
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. १ प्रकाशमान सिंह (१०,९३६) कांग्रेस
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. २ माधवकुमार नेपाल (२७,३६६) एमाले
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ३ कृष्‍ण बहादुर राई (१९,१६९) एमाले
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ४ गगन कुमार थापा (२१,५५८) कांग्रेस
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ५ इश्वर पोखरेल (२३,०२९) एमाले
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ६ भिमसेन दास प्रधान (१६,७८५) कांग्रेस
सप्तरी:-क्षेत्र नं. ४ तेजु लाल चौधरी (२४,११३) कांग्रेस
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ७ राम बिर मानन्धर (१८,१०२) एमाले
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ८ जीवनराम श्रेष्‍ठ (१३,३९७) एमाले
सिराहा:-क्षेत्र नं. १ प्रदिप गिरी (२३,९५१) कांग्रेस
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ९ कृष्ण गोपाल श्रेष्ठ (२२,८५२) एमाले
सिराहा:-क्षेत्र नं. २ सुरेस चन्द्र दास (२०,१४८) माओवादी केन्द्र
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. १० राजेन्द्र कुमार के.सी. (२४,१९०) कांग्रेस
सिराहा:-क्षेत्र नं. ३ लिलानाथ श्रेष्ठ (२३,२२७) एमाले
भक्तपुर:-क्षेत्र नं. १ प्रेम सुवाल (३३,०७६) नेमकिपा
भक्तपुर:-क्षेत्र नं. २ महेश बस्नेत (३६,४१२) एमाले
धनुषा:-क्षेत्र नं. १ मातृका प्रसाद यादव (२६,४१८) माओवादी केन्द्र
ललितपुर:-क्षेत्र नं. १ नवराज सिलवाल (२६,९५१) एमाले
ललितपुर:-क्षेत्र नं. २ कृष्ण लाल महर्जन (२७,७१३) एमाले
धनुषा:-क्षेत्र नं. २ उमाशंकर अरगरिया (३२,०४४) संघीय समाजवादी फोरम
ललितपुर:-क्षेत्र नं. ३ पम्फा भुसाल (२४,०३६) माओवादी केन्द्र
काभ्रेपलान्चोक:-क्षेत्र नं. १ गंगा बहादुर तामाङ (४३,६३१) माओवादी केन्द्र
काभ्रेपलान्चोक:-क्षेत्र नं. २ गोकुलप्रसाद वाँस्कोटा (५४,४२७) एमाले
धनुषा:-क्षेत्र नं. ३ राजेन्द्र महतो (३०,७४२) राजपा
धनुषा:-क्षेत्र नं. ४ रघुबीर महासेठ (२२,५३२) एमाले
मकवानपुर :-क्षेत्र नं. १ कृष्‍ण प्रसाद दहाल (४०,६३१) एमाले
मकवानपुर :-क्षेत्र नं. २ विरोध खतिवडा (४६,७८१) एमाले
चितवन:-क्षेत्र नं. १ सुरेन्द्र प्रसाद पाण्डे (५१,०८२) एमाले
चितवन:-क्षेत्र नं. २ कृष्ण भक्त पोख्रेल (४४,६७०) एमाले
चितवन:-क्षेत्र नं. ३ पुष्प कमल दाहाल (प्रचन्ड) (४८,२७६) माओवादी केन्द्र
सिन्धुपाल्चोक:-क्षेत्र नं. १ अग्नि प्रसाद सापकोटा (४०,५०४) माओवादी केन्द्र
सिन्धुपाल्चोक:-क्षेत्र नं. २ शेर बहादुर तामाङग (३८,४०१) एमाले
महोत्तरी :-क्षेत्र नं. १ गिरिराज मणी पोखरेल (२३,७७६) माओवादी केन्द्र
महोत्तरी :-क्षेत्र नं. २ शरत सिंह भण्डारी (३०,७२२) राजपा
महोत्तरी :-क्षेत्र नं. ३ महन्थ ठाकुर (२६,८४५) राजपा
महोत्तरी :-क्षेत्र नं. ४ सुरेन्‍द्र कुमार यादव (१८,३५३) संघीय समाजवादी फोरम
सर्लाही :-क्षेत्र नं. १ प्रमोद साह (२२,०३६) राजपा
सर्लाही :-क्षेत्र नं. ३ रामेश्‍वर राय यादव (२२,३६७) माओवादी केन्द्र
रौतहट:-क्षेत्र नं. १ अनिल कुमार झा (२१,४७२) राजपा
रौतहट:-क्षेत्र नं. २ मोहम्मद आफताब आलम (१८,८३३) कांग्रेस
रौतहट:-क्षेत्र नं. ३ प्रभु साह (२७,७९९) माओवादी केन्द्र
रौतहट:-क्षेत्र नं. ४ देव प्रसाद तिमलसेना (२८,२२८) कांग्रेस
बारा :-क्षेत्र नं. १ उमाकान्त चौधरी (२४,४५०) कांग्रेस
बारा :-क्षेत्र नं. २ रामसहाय प्रसाद यादव (२८,९८५) संघीय समाजवादी फोरम
बारा :-क्षेत्र नं. ३ रामवावु कुमार यादव (२१,३३६) संघीय समाजवादी फोरम
बारा :-क्षेत्र नं. ४ एक‍वाल मियाँ (२२,२७५) राजपा
पर्सा:-क्षेत्र नं. १ प्रदिप यादव (२१,१३२) संघीय समाजवादी फोरम
पर्सा:-क्षेत्र नं. २ बिमलप्रसाद श्रीवास्तव (२१,१६९) संघीय समाजवादी फोरम
पर्सा:-क्षेत्र नं. ३ हरिनारायण प्रसाद सा रौनियार (१५,१६८) संघीय समाजवादी फोरम
पर्सा:-क्षेत्र नं. ४ लक्ष्मण लाल कर्ण (२०,७३८) राजपा
हुम्ला :-क्षेत्र नं. १ छक्क बहादुर लामा (८,४९१) स्वतन्त्र
सप्तरी:-क्षेत्र नं. ३ चन्द्रकान्त चौधरी (२२,५८४) राजपा
सर्लाही :-क्षेत्र नं. २ महिन्द्र राय यादव (२९,१९१) राजपा
सिराहा:-क्षेत्र नं. ४ राज किशोर यादव (२१,१४४) राजपा

विजयी (प्रदेश सभा)

जम्मा:- ३१९

ताप्लेजुङ:-क्षेत्र नं. १ :-क्षेत्र नं. १(क) बल बहादुर साम्सोहाङ (१५,४१७) एमाले
ताप्लेजुङ:-क्षेत्र नं. १ :-क्षेत्र नं. १(क) टंक आङवुहाङग लिम्वु (१२,१९८) माओवादी केन्द्र
पाँचथर:-क्षेत्र नं. १ :-क्षेत्र नं. १(ख) गणेश कुमार काम्बाङ्ग (१९,६४८) एमाले
पाँचथर:-क्षेत्र नं. १ :-क्षेत्र नं. १(ख) ईन्द्र बहादुर आङवो (१६,९०८) माओवादी केन्द्र
ईलाम :-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(क) खिनु लङवा (लिम्बू) (१८,६८६) एमाले
अछाम :-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. २(ख) हर्क बहादुर कुवँर (१०,७१०) एमाले
अछाम :-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. २(ख) झपट बहादुर बोहरा (१३,९३७) माओवादी केन्द्र
ईलाम :-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. १(ख) धिरेन्द्र शर्मा (१४,७१६) माओवादी केन्द्र
अछाम :-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. १(क) अक्कल वहादुर रावल (१०,९८१) माओवादी केन्द्र
झापा:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(क) श्रीप्रसाद मैनाली (२२,९७२) एमाले
अछाम :-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. १(क) बल बहादुर सोडारी (१०,८१६) एमाले
झापा:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(क) गोपालचन्द्र बुढाथोकी (१७,८३९) एमाले
झापा:-क्षेत्र नं.२:-क्षेत्र नं. १(ख) बृख बहादुर प्रधान (२५,४३१) एमाले
झापा:-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. २(क) वशन्त कुमार वानिया (२२,५५३) एमाले
झापा:-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. २(क) पूर्ण प्रसाद राजबंशी (२२,०६५) माओवादी केन्द्र
झापा:-क्षेत्र नं. ४:-क्षेत्र नं. २(ख) हिराकुमार थापा (२४,९०१) एमाले
झापा:-क्षेत्र नं. ५:-क्षेत्र नं. १(क) हिक्मत कुमार कार्की (२४,०९८) एमाले
डोटी:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. २(क) भरत बहादुर खड्का (१७,४०६) कांग्रेस
कैलाली:-क्षेत्र नं. ४:-क्षेत्र नं. २(क) दीर्घ बहादुर सोडारी (१६,११५) एमाले
कैलाली:-क्षेत्र नं. ४:-क्षेत्र नं. २(क) कृष्ण राज सुवेदी (१६,०२२) एमाले
बैतडी:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(ख) प्रेम प्रकाश भट्ट (१८,०९३) माओवादी केन्द्र
स‌खुवासभा:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(ख) पूर्ण प्रसाद राई (याम्फु (१६,६७७) माओवादी केन्द्र
स‌खुवासभा:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(ख) तुलसी प्रसाद न्यौपाने (१५,०९६) एमाले
भोजपुर:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. २(ख) राजेन्द्र कुमार राई (१९,२९७) एमाले
धनकुटा:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. ३(क) इन्द्र मणी पराजुली (२०,६५२) एमाले
मोरङ:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. ३(ख) कुल प्रसाद साम्बा (१९,५५४) माओवादी केन्द्र
मोरङ:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. ३(ख) उपेन्द्र प्रसाद धिमिरे (१७,११७) एमाले
मोरङ:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. ४(क) शिव नारायण गनगाई (१६,४१४) कांग्रेस
मोरङ:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. ४(क) लिला बल्लभ अधिकारी (१८,३८६) एमाले
मोरङ:-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. ४(ख) सुयर्मा राज राई (१९,३९९) कांग्रेस
मोरङ:-क्षेत्र नं. ४:-क्षेत्र नं. ५(क) विजय कुमार विश्वाश (१८,२८९) माओवादी केन्द्र
मोरङ:-क्षेत्र नं. ४:-क्षेत्र नं. ५(क) विश्‍वनाथ रिजाल (११,६२५) कांग्रेस
मोरङ:-क्षेत्र नं. ५:-क्षेत्र नं. ५(ख) ज्ञानेश्‍वर राजबंशि (१२,८६१) एमाले
बाजुरा:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. २(क) प्रकाश वहादुर शाह (१८,१७८) एमाले
मोरङ:-क्षेत्र नं. ६:-क्षेत्र नं. १(क) चुम नारायण तबदार (२३,५१३) कांग्रेस
सुनसरी:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(ख) प्रदीप कुमार भण्डारी (१९,२४३) एमाले
सुनसरी:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(ख) भीम प्रसाद आचार्य (८,३०१) एमाले
सुनसरी:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. १(क) सर्वध्वज सावाँ लिम्बु (१६,१७८) एमाले
मुगु:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १०(क) चन्द्र बहादुर शाही (६,८४५) एमाले
जुम्ला:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १०(ख) पदम बहादुर रोकाया (१०,४५८) एमाले
कालिकोट:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(क) महेन्द्र बहादुर शाही (१२,१५३) माओवादी केन्द्र
सुनसरी:-क्षेत्र नं. ४:-क्षेत्र नं. १(क) जगदिश प्रसाद कुसियैत (१६,६९०) एमाले
सुनसरी:-क्षेत्र नं. ४:-क्षेत्र नं. १(क) महम्मद ताहिर मिया (११,८२५) कांग्रेस
सोलुखुम्बु:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(ख) बुद्धि कुमार राजभण्डारी (१०,३८७) एमाले
दैलेख :-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. २(ख) अम्मर बहादुर थापा (१२,५६७) एमाले
दैलेख :-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. १(क) सुशील कुमार थापा (११,८१९) एमाले
ओखलढुङ्गा:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(ख) अम्विर बाबु गुरुङ्ग (१८,९०८) एमाले
सुर्खेत:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(ख) ठम्मरबहादुर विष्ट (१५,३५२) माओवादी केन्द्र
सुर्खेत:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(ख) खड्क बहादुर खत्री (२१,६२१) एमाले
सप्तरी:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. २(क) सत्य नारायण मण्डल (११,३०२) एमाले
सप्तरी:-क्षेत्र नं. ४:-क्षेत्र नं. ३(ख) गोविन्द वाहादुर न्यौपाने (१५,११३) एमाले
गुल्मी:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. १(ख) खडग बहादुर खत्री (१६,१३५) एमाले
सिराहा:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. ४(ख) मदन सेन प्रसाद श्रीवास्तव (१२,५२१) एमाले
पाल्पा:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(क) नारायण प्रसाद आचार्य (१४,७६५) एमाले
पाल्पा:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. १(ख) पुरन मान बज्राचार्य (१८,०४२) एमाले
पाल्पा:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. १(ख) तुला राम घर्ति मगर (१६,४२२) माओवादी केन्द्र
सिराहा:-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. ५(क) प्रमोद कुमार यादव (११,९५४) एमाले
अर्घाखाँची:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. २(क) रामजी प्रसाद घिमिरे (१९,३१३) एमाले
नवलपरासी:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. २(ख) दिपेन्द्र कुमार अधिकारी (२०,५०६) एमाले
धनुषा:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. २(क) रामचन्द्र मण्डल (१३,४६८) माओवादी केन्द्र
नवलपरासी:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. १(क) बैजनाथ चौधरी (थारु) (२०,९०७) एमाले
रुपन्देही:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(ख) कृष्ण प्रसाद न्यौपाने (१९,५२०) एमाले
सर्लाही :-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. १(क) डिल्ली प्रसाद उप्रेती (२०,२४६) एमाले
सर्लाही :-क्षेत्र नं. ४:-क्षेत्र नं. १(ख) उपेन्‍द्र प्रसाद कुशवाहा (१४,२४२) कांग्रेस
सर्लाही :-क्षेत्र नं. ४:-क्षेत्र नं. १(ख) उपेन्‍द्र प्रसाद कुशवाहा (११,५०४) कांग्रेस
रुपन्देही:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. २(क) भोज प्रसाद श्रेष्‍ठ (२१,१३७) एमाले
रौतहट:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. २(ख) नागेन्द्र प्रसाद सिन्‍हा (११,८५१) कांग्रेस
रुपन्देही:-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. २(ख) सन्‍तोष कुमार पाण्‍डेय (११,४७७) संघीय समाजवादी फोरम
रुपन्देही:-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. २(ख) तुलसी प्रसाद चौधरी (१८,६१५) एमाले
रौतहट:-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. १(क) नागेन्द्र राय यादव (११,१८२) एमाले
रौतहट:-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. १(क) कुन्दन प्रसाद कुशवाहा (१४,३०२) माओवादी केन्द्र
बारा :-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. २(क) त्रिलोकी प्रसाद (१८,४४५) एमाले
बारा :-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. ३(क) ज्वाला कुमारी साह (११,७७१) माओवादी केन्द्र
बारा :-क्षेत्र नं. ४:-क्षेत्र नं. ३(ख) सुन्दर बहादुर विवश्कर्मा (११,७७०) एमाले
कपिलवस्तु:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. २(क) विण्‍णु प्रसाद पन्‍थी (२५,५२७) एमाले
कपिलवस्तु:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. २(ख) द‍ृग नरायण पाण्‍डेय (१९,२३४) एमाले
कपिलवस्तु:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. २(ख) धर्म बहादुर लाल श्रीवास्तव (१०,४३६) एमाले
कपिलवस्तु:-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. ३(क) बीरेन्द्र कुमार कानोडिया (६,६८४) कांग्रेस
रुकुम:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. ६(क) पूर्ण बहादुर घर्ति मगर (५,८१६) माओवादी केन्द्र
रोल्पा:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. ६(ख) दिपेन्द्र कुमार पुन मगर (२०,६३९) माओवादी केन्द्र
प्युठान:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. ७(क) कृष्‍ण ध्वज खड्का (२७,९१०) माओवादी केन्द्र
दाङ:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. ८(क) इन्द्रजीत थारु (१७,२८५) माओवादी केन्द्र
दाङ:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. ८(क) रेवतीरमण शर्मा (१९,३५४) एमाले
दाङ:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. ८(ख) अमर वहादुर डांगी क्षेत्री (२१,४५०) एमाले
दाङ:-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. ९(क) डिल्ली बहादुर चौधरी (१७,०३६) कांग्रेस
दाङ:-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. ९(क) उत्तर कुमार वली (२३,९७०) एमाले
बाँके:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. ३(क) विजय बहादुर यादव (११,५७४) संघीय समाजवादी फोरम
बाँके:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. ३(क) सुरेन्द्र बहादुर हमाल (९,२११) कांग्रेस
बाँके:-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. ३(ख) इन्द्र प्रशाद खरेल (१६,६७५) माओवादी केन्द्र
बर्दिया:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. १(ख) कुल प्रसाद पोख्रेल (२८,३२३) एमाले
गोरखा:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. ३(ख) लेख बहादुर थापा मगर (१६,५५८) माओवादी केन्द्र
गोरखा:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. ४(क) प्रकाश चन्‍द्र दवाडी (१५,८५३) कांग्रेस
लम्जुङ्ग:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(क) पृथ्‍वी सुव्वा गुरुङ (२३,१८८) एमाले
कास्की:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(ख) मन बहादुर गुरुङ्ग (१७,२४९) एमाले
कास्की:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. २(क) कृष्ण बहादुर थापा (१५,३२९) एमाले
कास्की:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. २(क) बिन्दु कुमार थापा (१०,४२६) कांग्रेस
कास्की:-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. २(ख) रामजी प्रसाद बराल जीवन (१५,८२३) माओवादी केन्द्र
तनहुँ:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. ३(क) राम बहादुर गुरुङ (१८,२६५) एमाले
तनहुँ:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. ३(क) हरि बहादुर चुमान (१५,३६०) माओवादी केन्द्र
मुस्ताङ्ग:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. ३(ख) इन्द्र धारा डादु विष्ट (१,१६७) एमाले
मुस्ताङ्ग:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. ३(ख) महेन्द्र बहादुर थकाली (२,५८४) एमाले
बाग्लुङ:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. ४(ख) इन्द्र लाल सापकोटा (१७,९१५) एमाले
बाग्लुङ:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. ५(क) चन्द्र बहादुर बुढा (१७,४१५) माओवादी केन्द्र
पर्वत :-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. ५(ख) नेत्रनाथ अधिकारी (२१,८०५) माओवादी केन्द्र
नवलपरासी ४ :-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. ४(ख) कृष्णचन्द्र नेपाली पोख्रेल (१७,६८३) कांग्रेस
नवलपरासी ४ :-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. ४(ख) रोशन बहादुर गाहा थापा (२०,७९०) एमाले
नवलपरासी ४ :-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. १(क) विष्णु प्रसाद लामिछाने (१९,२२२) कांग्रेस
रामेछाप:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. ६(ख) शान्ति प्रसाद पौडेल (२२,३६९) एमाले
रामेछाप:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. ६(ख) कैलाश प्रसाद ढुंगेल (२२,३६८) एमाले
सिन्धुली:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(क) प्रदिप कुमार कटुवाल केसी (१६,६१२) माओवादी केन्द्र
रसुवा:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(क) प्रेम बहादुर तामाङ (७,०४७) नयाँ शक्ति
धादिङ:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(ख) राजेन्द्र प्रसाद पाण्डे (२७,३३३) एमाले
धादिङ:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(ख) शालिक राम जम्कट्टेल (२३,३८२) माओवादी केन्द्र
धादिङ:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. २(क) राम कुमार अधिकारी (२०,३६३) एमाले
धादिङ:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. २(क) जगत बहादुर सिंखडा (१७,६०५) माओवादी केन्द्र
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. २(क) सानु कुमार श्रेष्‍ठ (८,९३६) एमाले
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ४:-क्षेत्र नं. ३(क) कुसुम कुमार कार्की (१२,३४७) एमाले
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ५:-क्षेत्र नं. ३(ख) नारायण बहादुर सिलवाल (७,७९०) एमाले
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ६:-क्षेत्र नं. ४(क) योगेन्द्र राज संगौला (१२,८१२) एमाले
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ७:-क्षेत्र नं. ४(ख) वसन्त प्रसाद मानन्धर (८,८००) एमाले
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ८:-क्षेत्र नं. १(क) अष्‍ट लक्ष्‍मी शाक्‍य (वोहरा) (५,१६९) एमाले
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ९:-क्षेत्र नं. १(ख) अजय क्रान्‍ती शाक्‍य (९,५३१) एमाले
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ९:-क्षेत्र नं. १(ख) केशव प्रसाद पोखरेल (१२,१५६) एमाले
भक्तपुर:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. ३(क) राजेन्द्र मान श्रेष्‍ठ (१४,२२८) एमाले
ललितपुर:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. ४(क) माधव प्रसाद पौडेल (१४,५३४) एमाले
ललितपुर:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. ४(क) ज्ञानेन्द्र शाक्य (१२,०६३) एमाले
मकवानपुर :-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(क) प्रेम बहादुर पुलामी (२१,६२९) माओवादी केन्द्र
मकवानपुर :-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. १(ख) ईन्द्र बहादुर बानियाँ (१९,२४५) कांग्रेस
चितवन:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. २(क) दावा दोर्जे लामा (२३,०२३) एमाले
चितवन:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. २(क) कृष्ण प्रसाद शर्मा खनाल (२७,२२३) एमाले
चितवन:-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. ३(क) कृष्ण प्रसाद भुर्तेल (२४,७८५) एमाले
सप्तरी:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. २(क) नवल किसोर साह सुडी (१३,६४७) राजपा
सप्तरी:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. २(ख) शैलेन्द्र प्रसाद साह (१०,५७०) संघीय समाजवादी फोरम
सप्तरी:-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. ३(क) बिदेश्‍वर प्रसाद यादव (१०,३२८) राजपा
सिराहा:-क्षेत्र नं. ४:-क्षेत्र नं. ५(ख) सुरेश कुमार मण्डल (१०,४८०) राजपा
धनुषा:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. २(ख) शैलेन्द्र कुमार यादव (१६,५२३) संघीय समाजवादी फोरम
सर्लाही :-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. १(ख) गौरीनारायण साह तेली (१०,१४१) राजपा
रौतहट:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. २(क) बाबुलाल साह कानु (१०,५२४) राजपा
रौतहट:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. २(क) योगेन्द्र राय यादव (८,९५७) संघीय समाजवादी फोरम
रौतहट:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. २(ख) राम किशोर प्रसाद यादव (९,५२२) संघीय समाजवादी फोरम
रौतहट:-क्षेत्र नं. ४:-क्षेत्र नं. १(ख) शेख अबुलकलाम आजाद (७,३९३) स्वतन्त्र
बारा :-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. २(क) सरोज कुमार यादव (१४,२६९) राजपा
बारा :-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. २(ख) सारदा संकर प्रसाद कलवार (१६,६७१) संघीय समाजवादी फोरम
बारा :-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. २(ख) बच्चा राउत अहिर (११,५०३) संघीय समाजवादी फोरम
बारा :-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. ३(क) पारस प्रसाद साह (११,८१७) संघीय समाजवादी फोरम
बारा :-क्षेत्र नं. ४:-क्षेत्र नं. ३(ख) जितेन्द्र प्रसाद सोनार (१३,११८) राजपा
पर्सा:-क्षेत्र नं. २:-क्षेत्र नं. ४(ख) राजेश्वर प्रसाद शा (१०,२५९) कांग्रेस
पर्सा:-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. १(क) प्रहलाद गिरी गोस्वामी (६,३४५) संघीय समाजवादी फोरम
पर्सा:-क्षेत्र नं. ४:-क्षेत्र नं. १(ख) शंकरप्रसाद चौधरी (७,४८८) कांग्रेस
पर्सा:-क्षेत्र नं. ४:-क्षेत्र नं. १(ख) सिंगासन सा कलवार (११,७०८) संघीय समाजवादी फोरम
बझाङ्ग:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. १(ख) अर्जुनबहादुर थापा (१७,८६८) एमाले
धनुषा:-क्षेत्र नं. ३:-क्षेत्र नं. ३(क) परमेश्‍वर साह सुडी (१५,२९३) राजपा
भक्तपुर:-क्षेत्र नं. १:-क्षेत्र नं. २(ख) सुरेन्द्र राज गोसाइँ (२३,८८६) नेमकिपा
नयाँ