- सुन चाँदी दर
- विनिमय दर
- नेपाली पात्रो
- राशिफल
काठमाडौं । प्रतिनिधि सभा सदस्य निर्वाचनको पहिलो चरण र दोस्रो चरणको पनि प्रारम्भिक र अन्तिम मत परिणाम पनि आउने क्रम जारी छ । जस अन्तर्गत बाम गठबन्धनका उम्मेदवारहरु भारी मतले अगाडि देखिएका छन् भने विजयी भएका तर्फ पनि बामकै उम्मेदवारहरुको संख्या बढी छ ।
प्रारम्भिक मत परिणाम अनुसार काँग्रेस मतको अवस्था निकै पछाडि देखिएको छ भने बाम गठबन्धनका उम्मेदवारहरु निकै अगाडि देखिएका छन् । विहान ३ बजेसम्मको ताजा मत परिणाम अनुसार नेकपा एमालेका उम्मेदवारहरु निकै अगाडि छन् । कूल ६२ स्थानको नतिजा आइसक्दा एमाले ३५ ठाउँमा विजयी भएको छ भने माओवादी १५ ठाउँमा विजयी भएको छ । संविधान सभाको चुनावमा पहिलो पार्टी बनेको नेपाली काँग्रेस अहिलेसम्म ६ ठाउँमा मात्रै विजयीभएको छ ।
अग्रता तर्फ एमाले ४७ ठाउँमा अगाडि हुँदा माओवादी १९ ठाउँमा अगाडि छ । काँग्रेस पनि जम्मा १९ ठाउँमा अगाडि छ । हाम्राकुरा डटकमको निर्वाचन विशेष प्रस्तुतिमा प्रस्तुत गरिएको अहिलेसम्मको मत परिणाम अनुसार अग्रता लिएका र विजयी भइसकका उम्मेदवारहरुको नामवली तल प्रस्तुत गरिएको छ ।
ताप्लेजुङ:-क्षेत्र नं. १ | योगेश कुमार भट्टराई (२९,४७९) |
पाँचथर:-क्षेत्र नं. १ | वसन्त कुमार नेम्वाङ्ग (३८,६४१) |
भोजपुर:-क्षेत्र नं. १ | सुदन किराती (३४,३९४) |
धनकुटा:-क्षेत्र नं. १ | राजेन्द्र कुमार राई (३७,३३३) |
मोरङ:-क्षेत्र नं. १ | घनश्याम खतीवडा (३७,५२४) |
मोरङ:-क्षेत्र नं. २ | मिनेन्द्र प्रसाद रिजाल (३५,८१९) |
मोरङ:-क्षेत्र नं. ३ | भानुभक्त ढकाल (४२,४१३) |
मोरङ:-क्षेत्र नं. ४ | अमन लाल मोदी (३३,५२९) |
मोरङ:-क्षेत्र नं. ५ | शिव कुमार मंडल (केवट) (२२,९४५) |
मोरङ:-क्षेत्र नं. ६ | लालबाबु पंण्डित (३३,९४१) |
सोलुखुम्बु:-क्षेत्र नं. १ | हेम कुमार राई (२०,७४७) |
खोटाङ:-क्षेत्र नं. १ | विशाल भट्टराई (३६,३२९) |
ओखलढुङ्गा:-क्षेत्र नं. १ | यज्ञराज सुनुवार (३२,५७०) |
बाजुरा:-क्षेत्र नं. १ | लाल बहादुर थापा (२८,०६५) |
बझाङ्ग:-क्षेत्र नं. १ | भैरव बहादुर सिंह (३४,६१२) |
दार्चुला:-क्षेत्र नं. १ | गणेश सिंह ठगुन्ना (२८,९९८) |
बैतडी:-क्षेत्र नं. १ | दामोदर भण्डारी (३९,५२४) |
डोल्पा:-क्षेत्र नं. १ | धन बहादुर बुढा (११,७६१) |
मुगु:-क्षेत्र नं. १ | गोपाल बहादुर बम (१३,०३४) |
जुम्ला:-क्षेत्र नं. १ | गजेन्द्र बहादुर महत (२२,१७३) |
कालिकोट:-क्षेत्र नं. १ | दुर्ग बहादुर रावत (२१,११२) |
जाजरकोट:-क्षेत्र नं. १ | शक्ति बहादुर वस्नेत (३२,२८९) |
दैलेख :-क्षेत्र नं. १ | रविन्द्र राज शर्मा (२३,७६७) |
रुकुम ६ :-क्षेत्र नं. १ | जनार्दन शर्मा (३४,४०२) |
गुल्मी:-क्षेत्र नं. २ | गोकर्ण राज विष्ट (३४,६१८) |
रुपन्देही:-क्षेत्र नं. २ | विष्णु प्रसाद पौडेल (४४,००९) |
रुकुम:-क्षेत्र नं. १ | कमला रोका (१६,९३४) |
दाङ:-क्षेत्र नं. २ | कृष्ण बहादुर महरा (४०,०४२) |
गोरखा:-क्षेत्र नं. १ | हरि राज अधिकारी (२९,८६०) |
गोरखा:-क्षेत्र नं. २ | डा. बाबुराम भट्टराई (३१,८०७) |
मनाङ:-क्षेत्र नं. १ | पोल्देन छोपाङ गुरुङ्ग (२,३००) |
लम्जुङ्ग:-क्षेत्र नं. १ | देव प्रसाद गुरुङ (३९,४६८) |
कास्की:-क्षेत्र नं. २ | रविन्द्र प्रसाद अधिकारी (२७,२०७) |
मुस्ताङ्ग:-क्षेत्र नं. १ | प्रेम प्रसाद तुलाचन (३,५४४) |
म्याग्दी:-क्षेत्र नं. १ | भुपेन्द्र बहादुर थापा (२३,३०८) |
बाग्लुङ:-क्षेत्र नं. १ | सुर्य प्रसाद पाठक (३३,३५७) |
बाग्लुङ:-क्षेत्र नं. २ | देवेन्द्र पौडेल (२८,८२७) |
दोलखा:-क्षेत्र नं. १ | पार्वत गुरुङ (५५,४५७) |
रसुवा:-क्षेत्र नं. १ | मोहन आचार्य (१४,४५३) |
धादिङ:-क्षेत्र नं. १ | भुमि प्रसाद त्रिपाठी (४९,१२१) |
धादिङ:-क्षेत्र नं. २ | खेम प्रसाद लोहनी (३६,६५४) |
सप्तरी:-क्षेत्र नं. २ | उपेन्द्र यादव (२१,६२०) |
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. १ | प्रकाशमान सिंह (१०,९३६) |
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. २ | माधवकुमार नेपाल (२७,३६६) |
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ३ | कृष्ण बहादुर राई (१९,१६९) |
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ४ | गगन कुमार थापा (२१,५५८) |
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ६ | भिमसेन दास प्रधान (१६,७८५) |
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ७ | राम बिर मानन्धर (१८,१०२) |
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ८ | जीवनराम श्रेष्ठ (१३,३९७) |
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ९ | कृष्ण गोपाल श्रेष्ठ (२२,८५२) |
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. १० | राजेन्द्र कुमार के.सी. (२४,१९०) |
भक्तपुर:-क्षेत्र नं. २ | महेश बस्नेत (३६,४१२) |
ललितपुर:-क्षेत्र नं. १ | नवराज सिलवाल (२६,९५१) |
ललितपुर:-क्षेत्र नं. २ | कृष्ण लाल महर्जन (२७,७१३) |
ललितपुर:-क्षेत्र नं. ३ | पम्फा भुसाल (२४,०३६) |
धनुषा:-क्षेत्र नं. ३ | राजेन्द्र महतो (३०,७४२) |
मकवानपुर :-क्षेत्र नं. २ | विरोध खतिवडा (४४,७४४) |
सिन्धुपाल्चोक:-क्षेत्र नं. १ | अग्नि प्रसाद सापकोटा (४०,५०४) |
सिन्धुपाल्चोक:-क्षेत्र नं. २ | शेर बहादुर तामाङग (३८,४०१) |
रौतहट:-क्षेत्र नं. १ | अनिल कुमार झा (२१,४७२) |
हुम्ला :-क्षेत्र नं. १ | छक्क बहादुर लामा (८,४९१) |
सप्तरी:-क्षेत्र नं. ३ | चन्द्रकान्त चौधरी (२२,५८४) |
ईलाम :-क्षेत्र नं. १ | झलनाथ खनाल (२५,४४६) |
ईलाम :-क्षेत्र नं. २ | सुवास चन्द्र नेम्वाङ्ग (२५,३७५) |
झापा:-क्षेत्र नं. १ | सुरेन्द्र कुमार कार्की (२४,३००) |
झापा:-क्षेत्र नं.२ | पवित्रा निरौला (खरेल) (२३,९२६) |
झापा:-क्षेत्र नं. ३ | राजेन्द्र प्रसाद लिङ्देन (२६,२३५) |
झापा:-क्षेत्र नं. ४ | लाल प्रसाद साँवा लिम्बू (२९,२०९) |
झापा:-क्षेत्र नं. ५ | के.पी शर्मा ओली (२९,१६५) |
सखुवासभा:-क्षेत्र नं. १ | राजेन्द्र प्रसाद गौत्तम (११,९७७) |
तेह्रथुम :-क्षेत्र नं. १ | भवानी प्रसाद खापुङ (८,९९०) |
सुनसरी:-क्षेत्र नं. १ | जय कुमार राई (१५,०४०) |
सुनसरी:-क्षेत्र नं. २ | सिताराम महतो (११,७९४) |
सुनसरी:-क्षेत्र नं. ३ | भगवती चौधरी (११,८७१) |
सुनसरी:-क्षेत्र नं. ४ | ज्ञानेन्द्र बहादुर कार्की (१३,२३२) |
उदयपुर:-क्षेत्र नं. १ | डा. नारायण खड्का (५,३५२) |
उदयपुर:-क्षेत्र नं. २ | सुरेश कुमार राई (३,३४०) |
अछाम :-क्षेत्र नं. १ | भीम वहादुर रावल (११,६३७) |
अछाम :-क्षेत्र नं. २ | यज्ञ बहादुर बोगटी (६,९४८) |
डोटी:-क्षेत्र नं. १ | प्रेम वहादुर आले (१५,५२७) |
कैलाली:-क्षेत्र नं. १ | रेशम लाल चौधरी (४,९२२) |
कैलाली:-क्षेत्र नं. २ | झपट बहादुर रावल (२,०१६) |
कैलाली:-क्षेत्र नं. ३ | गौरी शंकर चौधरी (५,१७१) |
कैलाली:-क्षेत्र नं. ४ | लेख राज भट्ट (८,५०३) |
कैलाली:-क्षेत्र नं. ५ | नारद मुनि राना (१६,०६७) |
डडेलधुरा:-क्षेत्र नं. १ | शेर बहादुर देउवा (१८,१००) |
कन्चनपुर:-क्षेत्र नं. १ | बीना मगर (९,७६४) |
कन्चनपुर:-क्षेत्र नं. २ | नर बहादुर धामी (१२,३२०) |
कन्चनपुर:-क्षेत्र नं. ३ | दीपक प्रकाश भट्ट (१०,३४५) |
सल्यान:-क्षेत्र नं. १ | टेक बहादुर बस्नेत (११,६०८) |
हुम्ला :-क्षेत्र नं. १ | मङगल बहादुर शाही (८,४४४) |
दैलेख :-क्षेत्र नं. २ | राजबहादुर बुढाक्षेत्री (११,१०२) |
सुर्खेत:-क्षेत्र नं. १ | ध्रुवकुमार शाही (२३,०५९) |
सुर्खेत:-क्षेत्र नं. २ | नवराज रावत (८,१४५) |
गुल्मी:-क्षेत्र नं. १ | प्रदिप कुमार ज्ञवाली (१३,६४९) |
पाल्पा:-क्षेत्र नं. १ | दल बहादुर राना (१७,८५२) |
पाल्पा:-क्षेत्र नं. २ | सोम प्रसाद पाण्डेय (२३,४१०) |
नवलपरासी:-क्षेत्र नं. १ | हृदयेश त्रिपाठी (१९,२६१) |
नवलपरासी:-क्षेत्र नं. २ | देवेन्द्र राज कंडेल (१०,९१२) |
रुपन्देही:-क्षेत्र नं. १ | छविलाल विश्वकर्मा (१५,२४९) |
रुपन्देही:-क्षेत्र नं. ३ | घनश्याम भुसाल (२२,७५२) |
रुपन्देही:-क्षेत्र नं. ४ | प्रमोद कुमार यादव (१३,६७८) |
रुपन्देही:-क्षेत्र नं. ५ | भरत कुमार शाहा (२३,१८३) |
कपिलवस्तु:-क्षेत्र नं. १ | चक्रपाणी खनाल (७,४२८) |
कपिलवस्तु:-क्षेत्र नं. २ | बृजेश कुमार गुप्त (११,९६५) |
कपिलवस्तु:-क्षेत्र नं. ३ | अभिषेक प्रताप शाह (६,४५४) |
रोल्पा:-क्षेत्र नं. १ | बर्षमान पुन (२७,९०७) |
प्युठान:-क्षेत्र नं. १ | दुर्गा पौडेल (१४,७०५) |
दाङ:-क्षेत्र नं. १ | मेटमणि चौधरी (१९,३१७) |
दाङ:-क्षेत्र नं. ३ | हिराचन्द्र के.सी. (१९,३६३) |
बाँके:-क्षेत्र नं. १ | महेश्वर जंग गहतराज (अथक) (७,६११) |
बाँके:-क्षेत्र नं. २ | मोहम्मद ईश्तियाक राई (१६,९४९) |
बाँके:-क्षेत्र नं. ३ | नन्द लाल रोका क्षेत्री (१८,३९७) |
बर्दिया:-क्षेत्र नं. १ | वामदेव गौतम (२७,३०९) |
बर्दिया:-क्षेत्र नं. २ | सन्त कुमार थारु (३१,९७१) |
कास्की:-क्षेत्र नं. १ | खगराज अधिकारी (२७,१९८) |
कास्की:-क्षेत्र नं. ३ | जगत बहादुर सुनार (विश्वकर्मा) (२८,४७३) |
तनहुँ:-क्षेत्र नं. १ | कृष्ण कुमार श्रेष्ठ (२०,२०१) |
तनहुँ:-क्षेत्र नं. २ | केदार सिग्देल (१८,९५७) |
पर्वत :-क्षेत्र नं. १ | पदम गिरी (२४,८१५) |
नवलपरासी ४ :-क्षेत्र नं. १ | शशांक कोइराला (१८,३८८) |
नवलपरासी ४ :-क्षेत्र नं. २ | विष्णु कुमार कार्की (१३,१९३) |
रामेछाप:-क्षेत्र नं. १ | श्याम कुमार श्रेष्ठ (२९,१८५) |
सिन्धुली:-क्षेत्र नं. १ | गणेश कुमार पहाडी (२३,८९२) |
सिन्धुली:-क्षेत्र नं. २ | हरिवोल प्रसाद गजुरेल (१६,९८२) |
सप्तरी:-क्षेत्र नं. १ | डा.सुर्य नारायण यादव (१४,७२२) |
नुवाकोट:-क्षेत्र नं. १ | हित बहादुर तामाङ (२२,३२३) |
नुवाकोट:-क्षेत्र नं. २ | नारायण प्रसाद खतिवडा (२७,३२२) |
काठमाण्डौ:-क्षेत्र नं. ५ | इश्वर पोखरेल (१०,६५०) |
सप्तरी:-क्षेत्र नं. ४ | तेजु लाल चौधरी (५,९३८) |
सिराहा:-क्षेत्र नं. १ | प्रदिप गिरी (७,०५४) |
सिराहा:-क्षेत्र नं. २ | शत्रुधन प्रसाद सिंह (५,७५८) |
सिराहा:-क्षेत्र नं. ३ | लिलानाथ श्रेष्ठ (१२,०४०) |
भक्तपुर:-क्षेत्र नं. १ | प्रेम सुवाल (७,२४९) |
सिराहा:-क्षेत्र नं. ४ | अजय शंकर नायक (७,८१५) |
धनुषा:-क्षेत्र नं. १ | मातृका प्रसाद यादव (५,१३२) |
धनुषा:-क्षेत्र नं. २ | उमाशंकर अरगरिया (१२,५०७) |
काभ्रेपलान्चोक:-क्षेत्र नं. १ | दान बहादुर थापा (१८,८९१) |
काभ्रेपलान्चोक:-क्षेत्र नं. २ | गोकुल प्रसाद वाँस्कोटा (१५,६८२) |
धनुषा:-क्षेत्र नं. ४ | रघुबीर महासेठ (३,७६९) |
मकवानपुर :-क्षेत्र नं. १ | कृष्ण प्रसाद दहाल (२२,०१९) |
चितवन:-क्षेत्र नं. १ | सुरेन्द्र प्रसाद पाण्डे (४,५३९) |
चितवन:-क्षेत्र नं. २ | कृष्ण भक्त पोख्रेल (२,९७६) |
चितवन:-क्षेत्र नं. ३ | पुष्प कमल दाहाल (प्रचन्ड) (३,८९५) |
महोत्तरी :-क्षेत्र नं. १ | गिरिराज मणी पोखरेल (८,३४६) |
महोत्तरी :-क्षेत्र नं. २ | शरत सिंह भण्डारी (७,२२१) |
महोत्तरी :-क्षेत्र नं. ३ | महन्थ ठाकुर (५,४३८) |
महोत्तरी :-क्षेत्र नं. ४ | सुरेन्द्र कुमार यादव (१,५५२) |
सर्लाही :-क्षेत्र नं. १ | प्रमोद साह (७,१७६) |
सर्लाही :-क्षेत्र नं. ३ | रामेश्वर राय यादव (४,८३०) |
सर्लाही :-क्षेत्र नं. ४ | अमरेश कुमार सिह (४,०५९) |
रौतहट:-क्षेत्र नं. २ | मोहम्मद आफताब आलम (१३,५५४) |
रौतहट:-क्षेत्र नं. ३ | प्रभु साह (८,९१३) |
रौतहट:-क्षेत्र नं. ४ | देव प्रसाद तिमलसेना (११,७२४) |
बारा :-क्षेत्र नं. १ | उमाकान्त चौधरी (९,८६८) |
बारा :-क्षेत्र नं. २ | रामसहाय प्रसाद यादव (१२,५८६) |
बारा :-क्षेत्र नं. ३ | अदयानन्द पाण्डेय (७,२८०) |
बारा :-क्षेत्र नं. ४ | देवनारायण थारु (१०,६५८) |
पर्सा:-क्षेत्र नं. १ | प्रदिप यादव (८,६२५) |
पर्सा:-क्षेत्र नं. २ | अजय कुमार चौरसिया (४,८५७) |
पर्सा:-क्षेत्र नं. ३ | सुरेन्द्र प्रसाद चौधरी (२,३०६) |
पर्सा:-क्षेत्र नं. ४ | लक्ष्मण लाल कर्ण (५,२५६) |
सर्लाही :-क्षेत्र नं. २ | महिन्द्र राय यादव (५,७९४) |